“Рвані рани руки і шиї”: Бійцівські собаки телеведучої напали на людей. Уже не перший випадок

У селі Крюківщина під Києвом на двох жінок напали і покусали двоє бійцівських собак.

За словами місцевих жителів, це не перший випадок агресивної поведінки цих тварин. Про інцидент на сторінці в Facebook повідомила журналістка Олена Закусило. Також про надзвичайну подію написав житель ЖК “Євромісто”, де і відбувся напад, в місцевому співтоваристві в соцмережі.

Повідомляється, що господинею бультер’єра і пітбуля нібито є відома українська журналістка і телеведуча Олена Кот.

Постраждалих госпіталізували до лікарні, за фактом події почато кримінальну справу.

За попередньою інформацією, постраждалі – Оксана і її подруга Ірина – вийшли на прогулянку з собаками (щеня ротвейлера і метиска). Жінки гуляли зі своїми вихованцями, а коли проходили пустир, то побачили двох бійцівських собак без повідків і нашийників.

Подруги постаралися непомітно обійти їх, але собаки почали нападати. Жінки, намагаючись прикрити собою своїх же вихованців, отримали кілька укусів, в однієї з них рана на шиї.

“Була викликана поліція, швидка, жінок забрали з рваними ранами в Боярську поліцію. Протокол складено, але журналістка прикривається скоринкою журналіста і відкрито заявляє що їй нічого не буде, так як вона відома людина”, – написала Закусило в своєму пості. Стверджується, що господарі були недалеко і бачили напад.

Закусило також поділилася знімками ветеринарного паспорта собаки, яка напала на жінок. У коментарях журналістка пояснила, що документ сфотографував чоловік однієї з постраждалих і пред’явив в лікарні, щоб не робити щеплення від сказу.

 

Читайте також  У Рівному дідусь з бабусею жoрcтко покарали 7-річного онука

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело