Відома російська співачка госпіталізована з підозрою на коронавірус: фото

Відома російська співачка і актриса Олена Князєва була терміново госпіталізована в Таїланді з підозрою на новий смертельний вірус – коронавірус.

За словами самої виконавиці, захворіла Олена раптово і їй досить швидко стало зле, різко підскочила температура. Тому зірка негайно була госпіталізована в інфекційне відділення найближчої лікарні Таїланду.

https://www.instagram.com/p/B79GHl_gJ08/?utm_source=ig_web_copy_link

“Я виступала на приватному заході на острові Самуї з приводу святкування китайського Нового року… Прямо під час виступу мені стало погано. Я відпрацювала свій блок, і мене під руки повели в гримерку. Оскільки мені треба було ще їхати назад додому, на сусідній острів, то я випила жарознижувальний, противірусний, анальгетик – все відразу. Мені на час полегшало, але коли я дісталася до будинку, стало ще гірше. По страховці я викликала “швидку”, мене відразу забрали в госпіталь, де прямо в Emergency room взяли кров, виміряли температуру і забрали в інфекційне відділення. Поставили величезну крапельницю, так як у мене було сильне зневоднення і температура 38,2. Добу я пролежала під крапельницями до моменту, коли аналізи були готові”, – розповіла Олена виданню WomanHit.ru.

Після обстеження медики так і не підтвердили найгірші підозри про те, що у Олени коронавірус.

Читайте також  Любомира Мандзій відповіла на топ освітніх питань

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело