Відділили секунди. Гірськолижниця Ольга Книш стала віце-чемпіонкою на змаганнях в Італії. Країна пишається

Від перемоги її відділили 17 сотих секунди.

Українська гірськолижниця Ольга Книш посіла друге місце на змаганнях в італійському Абетоне.

24-річна спортсменка стала віцечемпіонкою в гігантському слаломі.

У вирішальному спуску Книш відстала від переможниці на 17 сотих секунди. Нею стала місцева гірськолижниця – Карлотті Де Леонаріс. Її час склав 2:10,27.

Зазначимо, для українки подібне місце – найкращий результат цього року. За другу позицію Книш отримала 64,49 бала.

Додамо, що Книш є чемпіонкою України з гірськолижного спорту.

Нагадаємо, що українка Єлістратова завоювала срібло на Кубку світу з триатлону, який пройшов у Перу. Єлістратова стала другою з результатом 59,12.

Українка показала хорошу швидкість під час велосигмента, була найкращою у бігу, і доля першого місця вирішувалася на останніх метрах дистанції, де все ж швидшою виявилася японка Аі Уеда.