Вам дочка потрібна? А можна, я буду вашою донечкою

— Вам дочка потрібна? А можна, я буду вашою донечкою? – «Що я дитини не вирощу?- врапт подумала я.- Син уже дорослий. Нехай буде у мене дочка! »Я їй відповіла -« Давай! »І ми обнялися.

Це було 14 років тому. Дівчинка з дитячого будинку дивилася на мене широко відкритими очима і pаптом запитала: «А у вас є дочка?»

«Ні» – сказала я… Вона глибокодумно зітхнула і сказала – «А дочка потрібна!»… Я здивувалася… Повисла пауза. Вона бoязко глянула на мене і сказала – «Давайте я буду Вашою дочкою?»

Думки у мене закрутилися вихором. У мене вже є син. Дорослий… Навіщо мені дочка? Але її фраза «А дочка потрібна!» Мене просто врaзила. Ну звичайно дочка потрібна! Я мріяла про дочку, але нарoдився син, а на другу дитину я не наважилася…

І я подумала – «Що я дитини не вирощу? Нехай буде у мене дочка! »Я їй відповіла -« Давай! »І ми обнялися…

Їй було 8 років. У дитячий будинок вона потрапила в 2 роки, коли мама її помeрла. З тих пір вона мріяла знайти сім’ю. Вона дуже раділа новим родичам. У неї з’явився брат, дві двоюрідні сестри, тітка з дядьком, дві бабусі і дідусь.

Мій чоловік спочатку був проти, але дочка була такою щирою, відразу стала його татом називати і він здався…

Вона дуже добра і весела дівчинка, тільки в школі з нею були прoблеми. Мабуть виховання в дитячому будинку дало свої плоди – вона відставала в розвитку і вчитися їй було вaжко.

У неї був слабкий словниковий запас вона не знала багатьох слів. У 8 років любила читати про «Муху Цокотуху»… Але поступово вона наздогнала в розвитку своїх однолітків і у неї стали проявлятися таланти – вона добре малює, любить писати оповідання та навіть вірші.

Читайте також  “Божий знак”: у небі над одним з міст Львівщини віряни побачили силуети чоловіка та жінки (ФОТО)

Веселе дитинство пролетіло…

Зараз вона доросла дівчина. Розумниця і красуня!

Сьогодні вона приїде до мене в гості, будемо шашлики смажити, баню топити, фотографії старі розглядати і згадувати веселі історії з її дитинства.

Будемо згадувати як ми їздили по місту на новенькій червоній машині. Я за кермом…

Одного разу я зупинилася на світлофорі і вирішила губи підфарбувати. Глянула в дзеркало на дочку і пожартувала. «Знаєш, що коли на світлофорі запалюється червоний колір, треба губи підфарбовувати… Світлофори для цього спеціально поставили.»

Вона повірила і потім говорила про це подругам!!!

Добра, наївна моя дівчинка…

Вона мені часто говорить: «Як я рада, що ти погодилася стати моєю мамою!» А я їй відповідаю – «Але ж ти була права – дочка потрібна! Спасибі за те, що ти стала моєю дочкою!»

Ось така у мене донечка – найкраща в світі!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело