Зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупцію – Гончарук

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук підтримав ініціативу підвищення зарплат членам уряду.

У Facebook глава Кабміну пояснив свою позицію необхідністю боротьби з корупцією у владі.

“Наша принципова позиція – в уряду не буде корупціонерів і схем. Припинивши схематоз і зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупційну практику у владі”, – вважає він.

Гончарук заявив, що Кабмін припинив практику тіньових схем і відкатів, і міністри живуть на зарплату від платників податків.

“Багато років в Україні чиновники офіційно отримували по кілька тисяч гривень, а за тіньовими схемами крали десятки і сотні мільйонів доларів або отримували зарплати в конвертах. Їм не потрібна була офіційна висока зарплата, бо вони, офіційно прибіднюючись, за лаштунками грабували країну і людей”, – написав прем’єр.

 

Як повідомляв OBOZREVATEL, міністр економічного розвитку і торгівлі України Тимофій Милованов нещодавно знову поскаржився на зарплати в Кабміні, нарікаючи, що заступники міністрів звільняються через низькі оклади. За його словами, таксисти заробляють більше, ніж чиновники.

Милованов поскаржився також на свою заробітну плату, заявивши, що має отримувати від $ 5000 до $10 000. Міністр вказав, що зарплати, які зараз існують у Кабміні, “штовхають на корупцію”.

Читайте також  Розкрито значення містичного інциденту на інавгурації: «Зеленський втратить …»

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело