“Жорстоко били та ґвалтували”: звільнена з полону бойовиків українка розповіла про страшні тортури окупантів

Звільнена з полону бойовиків “ДНР” Марина Чуйкова розповіла про жахи життя в полоні бойовиків.

Про це пише hromadske.

Жінка зазначила, що її бойовики викрали на блок-посту. З полонених українців у тюрмах “ДНР” постійно знущалися та жорсткого били.

“Кинули у підвал, де я знаходилась 30 днів. Коли я зайшла у камеру, там не було ні вікон, ні якогось виходу. Клітка зачиняється і дошки, на них матрац. На підлозі стояли два бутлі з кров’ю. І дошки були вимазані у кров. Було видно, що людину, яка знаходилася тут напередодні, довго катували і вона справляла малу нужду кров’ю. І видно, що робили перев’язки. Можливо, був поранений. Я просила їх винести ці банки, але ніхто нічого не виносив, і я з цим спала. Вони викликали мене на допити, знущалися. Усе це було з образами та приниженнями”, – зауважила жінка.

Марина Чуйкова розповіла також, що бойовики у полоні жорсткого гвалтують жінок.

“Ніколи їх не бачила, але чула крики, проте не можу сказати, що там робили. До нас в камеру потрапила жінка, теж за нашою статтею, от над нею знущалися. І струм підключали, і чоловіки гвалтували. Були погрози й іншим жінкам, але тільки погрози. Зі мною такого не було”, – розповіла звільнена з полону.

Читайте також  Втекли з частини і потрапили в полон? Бойовики заявили, що захопили двох українських військових, які самовільно полишили місце служби

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело