“Ти живий… І в серці моєму”: Мама Кирила Трофимчука після похорону звернулась до сина

Вчора, 25 грудня, в Одесі пройшла церемонія прощання з 16-річним студентом коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Кирилом Трофимчуком, який загинув внаслідок пожежі в Будинку Асвадурова на Троїцькій вулиці в Одесі 4 грудня.

 

Церемонія прощання проходила в розташованому в самому центрі міста кафедральному Спасо-Преображенському соборі.

Крім безпосередньо родичів і друзів Трофимчука, на траурну подію прийшли інші студенти і просто громадяни, яких також зачепила трагедія.

Батьки Кирила були просто вбиті горем і на маму страшно було глянути. Втратити дитину – це страшне горе. Особливо якщо рік тому ти вже поховав сина, який помер від онкології.

Після похорону Кирила, його мама Олена опублікувала у себе на сторінці зворушливий пост і відеоролик з різними фото свого сина – від народження до 16 років. Йому назавжди залишиться 16.

“Ти живий… і в серці ти моєму назавжди. Ти живий…”, – прокоментувала публікацію згорьована мама.

У коментарях друзі Олени Трофимчук висловлюють слова співчуття у зв’язку з такою трагедією.

“Боже як боляче!!! Я плачу… Як хочеться все повернути назад! Які світлі ваші хлопчики!!! Альоночка тримайтесь рідна! Знаю як Вас болить….Вони живі!!! Пішли, щоб спасти нас…, Не здержати сліз… Дуже співчуваю вашому горю…Тримайтеся ❤”

Читайте також  Мережа “кипить”:У кількох метрах від підземного пішохідного переходу,жінка з коляскою переходила 8 дорожніх смуг (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело