“На шаленій швидкості випала з салону авто”: Відома актриса загинула у страшній аварії. Було всього 39

В Узбекистані сталася справжня трагедія – загинула відома місцева актриса.

У Кашкадар’ї в страшному ДТП загинула узбецька актриса Гавхар Шаріпова.

“18 листопада приблизно о 02:20 ночі 29-річний водій вантажного автомобіля Isuzu, що рухався по автомобільній дорозі А-378” Самарканд-Гузор “, посварився з попутницею – 39-річною Гавхар Шаріповою”, – повідомили в Слідчому департаменті МВС.

При цьому водій не дивлячись на те, що бачив, як Шаріпова відкрила двері автомобіля і намагалася вийти, не знизив швидкість, в результаті чого актриса випала з салону на проїжджу частину і, отримавши тілесні ушкодження, несумісні з життям, померла на місці.

Молода актриса в 2001 році закінчила Ташкентський державний інститут мистецтв за спеціальністю “драматургія і театр”. Працювала в Узбецькому національному академічному драматичному театрі. Особливо запам’яталася своїм глядачам безмірно талановитим виконанням Рехи в п’єсі Г. Лессінга “Натан Мудрий”.

Гавхар Шаріпова запам’яталася узбецьким любителям кіно завдяки своїм унікальним персонажам в фільмах “Алпоміш”, “Алданган аёл” і в відомому телесеріалі “Опа-сінгіллар”. Актриса також майстерно проявила себе в мистецтві дубляжу.

За фактом ДТП в даний час узбецькими правоохоронними органами проводиться перевірка.

Читайте також  Під Радою проходить акція проти перегляду мовного закону

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело