Стане мамою! Наталя Могилевська потішила шанувальників новиною. А хто ж щасливий тато?

Популярна українська співачка і продюсер Наталя Могилевська поділилася бажанням стати мамою.

 

“Я готова стати мамою, раніше ніколи цього не хотіла, хоча багато разів була можливість – я не відчувала, що готова”, – поділилася особистим Могилевська.

Співачка не уточнила, чи зважиться вона народжувати сама, або має плани усиновити дитину. І якщо сама, то хто стане батьком майбутнього малюка.

“Все буде, як заготовлено Богом, я довіряю долі і довіряю всесвіту, тому знаю, що все буде так, як повинно бути. Але точно відчуваю, що відповіднно до задуму долі я повинна це пройти, для того, щоб стати повноцінною мамою для тисяч дітей у своїй школі”, – розповіла вона.

Нагадаємо, могилевська пережила два шлюби – в 2004 році вона вступила в шлюб з бізнесменом Дмитром Чалим. Через рік подружжя розлучилося. З другим цивільним чоловіком Єгором Долініним, теж підприємцем, Наталя прожила п’ять років.

Після невдалих стосунків, Могилевська повністю занурилася в роботу, пробуючи свої сили в різних сферах: співачка, продюсер, телеведуча, письменниця.

“Я хочу любити! Я скучила за стосунками і точно знаю, що готова до них – пройшов цілий період часу, я вже і в Індії пожила. Я готова створити сім’ю! “, – зізналася співачка.

Читайте також  Під час офіційного заходу малюк Меган Маркл заворушився у її животі: миле відео

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -