Сенсація! українська зірка світового балету знімається в голлівудській стрічці

Український танцюрист Сергій Полунін, який здобув шалену популярність завдяки денс-відео на пісню Hozier Take me to the church, розповів про емоції під час знімання відео.

Про це йдеться у «Світському житті», пише «ТСН.Гламур».

Як відомо, ролик побачив світ у 2015 році. Відео зібрало понад 3,5 млн переглядів за три дні.
За словами Полуніна, коли він танцював у відео, то думав про події, які тоді відбувалися в Україні – коли почався Майдан, війна на Сході України, анексія Криму.

«Дуже тебе стосується, тому що, якщо це стається у інших країнах, це не так чіпляє. Це дуже незвичне відчуття і дуже сумно, коли саме твої люди перебувають у такому стані. Я якраз у цей момент знімав танець з Девідом Лашапелєм. Я думав про те, що відбувається в Україні. Це допомогло викликати справжні емоції, дістати якісь почуття», – сказав Сергій.

Наразі танцівник їздить Європою із прем’єрою документальної стрічки про себе, хоча сам Полунін зауважує, що ця картина про танець і має заохотити дітей займатися танцями.

Тим часом Полунін заінтригував, що зовсім скоро розпочне знімання у голлівудському фільмі. Подейкують, що Сергій зіграє із Джонні Деппом та Пенелопою Крус

«Я доволі серйозно зайнявся кінокар’єрою. Я не можу поки анонсувати. Через три-чотири місяці я зніматимуся у голлівудській стрічці», – розповів Полунін.

Читайте також  В Україні розвиватимуть посмертне донорство

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: