Aрeшт Пoрoшeнкa: Зeлeнcькuй cкaзaв oстaннє cлoвo. Пoдuвiтьcя, щo вiдбyвaєтьcя в Кuєвi

Арешт екс-президента стає публічним для журналістів з усього світу.

Кожен зможе побачити, як судять людину, яка кинув власну країну в м’ясорубку заради простої наживи, заради абсолютно меркантильних, жадібних і кривавих цілей.

Багато хто задається питанням, чому до цих пір не посадили Порошенко?

Відповідь очевидна. Кілька місяців тому Президент Зеленський «порекомендував» слідчим Генеральної прокуратури і ДБР зібрати такі докази, щоб Порошенко не зміг вийти під заставу. Докази повинні бути настільки обгрунтовані, щоб у Порошенка не було ні найменшого шансу уникнути довічного ув’язнення.

За 6 місяців розібрати десятки тисяч томів злочинів Петра Порошенка це просто не реально. Слідчі НАБУ, САП, ГПУ, ГБР, слідчі прокуратури Панами, США, Австрії та інших країн по крупицях збирають докази проти олігарха Порошенка і найближчим часом будуть підозри. Їх будуть десятки.

Ви уявіть собі, що тільки справи Майдану де фігурує Порошенко мають близько 5 тисяч томів!

Справи про розкрадання державних коштів, розкрадання в армії мають близько 20.000 томів.

Ці всі документи ретельно аналізуються, щоб у адвокатів кривавого мерзотника Петра Порошенка не було ні найменших зачіпок.

Багато хто думає, що Порошенко втече з країни поки слідчі працюють.

Порошенко не втече. Занадто важкі злочини він скоїв і жодна країна світу не прийме його. Йому нікуди бігти і він це прекрасно розуміє.

Буквально вчора всю країну вразила новина про черговий злочин Петра Порошенка і його дружини.

Вони як подружжя Чаушеску в прямому сенсі здійснювали військові злочини проти власного народу

Коли вся країна збирала по копійці на армію, Порошенко з дружиною виводили величезні гроші на далекі офшори.

Це чисте військовий злочин. Грабувати армію під час війни це найстрашніший злочин проти власної держави яке тільки може бути …

Читайте також  В Україні створили унікальне озброєння, здатне змінити тактику танкового бою

В офіційних документах йдеться про те, що відразу ж після призначення на пост Президента України, Петро Порошенко і його дружина почали промишляти в особливо великих масштабах.

Ось що пишуть юристи:

«Петро Олексійович, ми тут непомітно порилися в банківську таємницю державного Укрексімбанку очолюваного родичем Вашої дружини і виявили, що Ваше злочинне кубло в період війни вкрав ще й 34,3 мільйона гривень у державній військової компанії Прогрес, перерахувавши гроші на британський офшор Linway Management LLP.

Контракт з цим офшором під номером А-09/2014 Pr ви уклали в липні 2014 року, в гостру фазу війни і загибелі українців. Іншими словами, ви вкрали у армії саме в момент, коли вона найбільш потребувала ресурсах.

Ми це оформляємо і передаємо куди слід.

Сьогодні ж в ГБР офіційно повідомили, що синдикат олігарха Петра Порошенка причетний до поставок в армію бракованих бронежилетів. Це призвело до нищівним втрат як особового складу ЗСУ, так і державного бюджету України.

Петра Порошенко чекає виключно довічний термін і ніхто його не врятує від цього.

Шукайте деталі в групі Facebook


-