До листопада! У Зеленського виступили із гучною заявою. Нардепи такого не очікували

Перший заступник керівника фракції партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявляє, що Верховна Рада може отримати новий регламент до листопада.

“Зараз робоча група готує проект нового регламенту і, відповідно, по процедурі він буде прийматися… Фактично середина жовтня – кінець жовтня ми можемо вийти на новий регламент, за яким будемо далі працювати”.

Корнієнко додав, що треба певний час, щоб за старою процедурою прийняти новий регламент, у якому будуть нові процедури.

За його словами, зміни у новому регламенті стосуватимуться зменшення процедур, які ускладнюють прийняття законів чи ставлять перепони у прийнятті (як внесення поправок з голосу).

Також планують боротися із законодавчим спамом, хоча в самій “Слузі народу” ще точаться дискусії цього приводу.

Варто зазначити, що Фракція “Слуга народу” незадоволена темпом роботи Верховної Ради й має на меті працювати інтенсивніше, зазначив Корнієнко.

“Стосовно того темпу роботи, в якому ми працюємо – нас він трохи не задовольняє. Наша фракція готова працювати інтенсивніше”, – сказав він.

Варто зауважити, що також у фракції “Слуга народу” ще не знають чи відбудеться цього тижня зустріч нардепів з президентом Володимиром Зеленським

“У нас сесійний тиждень і не так багато буде можливостей організаційних для цього. Вночі (сміється). Подивимося, якщо треба збиратися, то ми зберемося”, – сказав він.

Водночас він зазначив, що не планується продовження до ночі роботи Верховної Ради, однак за потреби депутати готові знову працювати цілу ніч.

Як зазначив Корнієнко, бюджет на 2020 рік чинна влада має на меті приймати виключно у денний час, а не вночі, як це було із низкою законопроектів.

“Бюджетний процес починається 15 числа. Я думаю, він вчасно почнеться. Практику бюджетної ночі ми також плануємо коригувати, тому що одна справа – приймати важливі законопроекти, тому що ми вносили їх в порядок денний. Інша справа – (приймати, – ред.) таку тонку річ як бюджет, за яким буде жити вся країна цілий рік”, – сказав він.

Читайте також  На дорогах України з'явилися нові знаки: водії вже відшукали "зраду"

Він наголосив, що бюджетний процес завжди супроводжувався великою кількістю правок, тому влада працюватиме розмірено, щоб прийняти його якнайшвидше.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -