Підліток зарубав сокирою всю свою родину і наклав на себе руки: не пожалів навіть маленьких близнюків

У селі Патрікеєво Ульяновської області Росії у ніч на 18 серпня 16-річний підліток Тімерлан Камалетдінов вбив сокирою матір, бабусю, діда, брата і сестру, а потім наклав на себе руки.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Вночі він убив бабусю, дідуся, матір і двох дітей-близнюків чотирьох років. На столі залишився вирваний із зошита закривавлений листок, де підліток пояснив, що йде і забирає своїх рідних з собою», – йдеться в повідомленні.

Тіло 16-річний юнака, якого підозрюють у вбивстві цілої родини, виявлено недалеко від місця злочину – у 500 метрах від будинку, біля вежі стільникового зв’язку.

У Слідчому комітеті РФ повідомили, що всі загиблі були членами однієї сім’ї. Там зазначили, що, за однією з версій, вбивство своїх родичів вчинив саме підліток.

ЗМІ також повідомляють, що рішення скоїти вбивство підліток повідомив своєму другові, відправивши йому аудіоповідомлення.

Джерела серед правоохоронців додають, що молодий чоловік також залишив передсмертну записку, у якій розповів, що вирішив накласти на себе руки. Вбивство родичів молодий чоловік пояснив тим, що не хотів, щоб “вони переймалися через його смерть”.

Зазначається, що за словами знайомих, підліток був відмінником, «спокійним, обдарованим учнем».

За фактом події порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого п. “А, В” ч. 2 ст. 105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб, в тому числі малолітньої).

Читайте також  Щасливі трималися за руки: наречену Кличко помітили в компанії незнайомця (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -