Контроль по-новому: новий голова Львівської області обіцяє нововведення на українсько-польському кордоні

Новий голова Львівської області Маркіян Мальський запропонував змінити порядок проходження прикордонного та митного контролю для українців, які перетинають кордон з Польщею на легкових автомобілях. Свою ідею він оприлюднив на персональній Facebook сторінці, пообіцявши імплементувати ноу-хау «в найближчі тижні».

«Громадяни зможуть залишатися в транспортному засобі, а паспорта у них будуть отримувати працівники пунктів перетину кордону, підходячи до відповідних автомобілів», – написав він, і запропонував читачам ділитися своїми міркуваннями щодо ідеї.

Простіше кажучи, чиновник хоче позбавити українців від необхідності виходити з машини і стояти в черзі біля віконця прикордонників. Тим більше, що нерідко тут виникають конфлікти між громадянами.

Користувачі соцмережі затію голови Львівської ОДА зустріли з натхненням. Але тут же висловили йому інші зауваження щодо роботи пунктів пропуску. Причому не тільки українських. Зокрема, поскаржилися на нерозторопність польських прикордонників, через які і збираються черги. А також запропонували Мальському ініціювати відмову від малозрозумілих паперових талонів, які видають кожному водієві при в’їзді на територію пункту пропуску, і відбирають при виїзді. Крім того, попросили вирішити проблему з туалетами.

Нагадаємо, раніше Маркіян Мальський пропонував ввести систему попередньо записи на проходження прикордонного контролю, щоб зменшити черги на кордоні.

 

Читайте також  Українці масово намагаються прорватися в ЄС: в чергах стоять сотні авто (фото, відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -