Знайдено тіло відомого мільярдера! Стали відомі загадкові деталі трагедії

Смерть Джеффрі Епштейна викликає “серйозні питання” – заявив генпрокурор США

У США помер 66-річний Джеффрі Епштейн – фінансист і мільярдер, з приводу якого вибухнув скандал за звинуваченнями в торгівлі людьми і педофілії.

Чоловік помер під час очікування рішення суду у власній камері. За інформацією ВВС, швидше за все, він наклав на себе руки. На його тілі виявили відмітини на шиї.

Генеральний прокурор США Вільям Барр заявив – самогубство мільярдера викликає серйозні питання.

За словами Барра, він був вражений, коли дізнався, що Епштейна знайшли в камері мертвим у зв’язку з очевидним самогубством. Смерть мільярдера викликає “серйозні питання”.

Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, обвинувачений зовсім перебував на особливому контролі у адміністрації в’язниці як людина, схильна вчинити суїцид.

Міністерство юстиції США і Федеральне бюро розслідувань повідомили про початок розслідування у справі про смерть Епштейна.

Відзначимо, затримали мільярдера 6 липня 2019 року в Нью-Йорку. Епштейна підозрювали в сексуальних зв’язках з дівчатками. Також його звинуватили в створенні кримінальної мережі, що дозволяє експлуатувати і знущатися над десятками неповнолітніх. Крім того, мільярдерові пред’явили звинувачення в підкупі свідків.

Читайте також  Зірку "50 відтінків сірого" сфотографували з поголеною головою

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -