Зеленський заявляє про перемир’я, однак зрушень не бачу – посол ЄС

Посол Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявила, що не бачить позитивних змін поблизу лінії зіткнення в Донбасі.

Результат пошуку зображень за запитом "Зеленський заявляє про перемир’я="

Про це посол розказав в інтерв’ю з “Європейською правдою”.

Мінгареллі зауважив, що в Україні впроваджуються реформи, однак більшість населення не відчуває їх у повсякденному житті. За його словами, більшість людей і надалі продовжує жити у складних умовах.

“Я не хочу постійно говорити “корупція, корупція, корупція”, створюючи зв’язок між цим словом і Україною. Віддаю перевагу термін “верховенство права”, – каже посол ЄС. І додав, що в України- жахливий імідж.

За його словами, неприпустимо, що в такій багатій країні, як Україна, стільки бідних людей. На думку Мінгареллі, важливо боротися з нинішнім соціальним розшаруванням суспільства.

“Зовсім недавно я був у Станиці Луганській. Бачив на тому боці так званих сепаратистів з автоматами Калашникова, бачив бідних змучених людей, які тягнули свої речі (через зруйнований міст. – ЕП), і я не можу сказати, що побачив хоч якісь зрушення на краще”., -зазначає дипломат.

Також він додав, що що не бачить зупинки збройного кофлікту на Донбасі.

“Дивіться, ми почули від президента Зеленського, що перемир’я, незважаючи на окремі провокації, триває. Якщо це правда – це хороша новина. Але особисто я не бачу зрушень, в останні кілька місяців майже щотижня чую про загиблих через обстріли”.

Нагадаймо, посол ЄС заявив, що Національне агентство з питань запобігання корупції необхідно перезапустити через нездатність відомства перевіряти електронні декларації.

Читайте також  “Бездиханні тіла, кров і розбиті огорожі”: П’яна дівчина-водій влаштувала смертельну ДТП в столиці

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -