“Революція в Кабміні!”: У Зеленського зробили гучну заяву щодо нововведень в Уряді

Планується скоротити кількість віце-прем’єрів “без портфелів”, які не очолюють міністерства.

В Офісі президента планують скоротити кількість міністерств і центральних органів виконавчої влади, що знаходяться в сфері впливу міністерств. Про це заявив заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка.

Рябошапка заявив, що також планується скоротити кількість віце-прем’єрів “без портфелів”, які не очолюють міністерства.

“Йдеться також про скорочення центральних органів виконавчої влади, які знаходяться у сфері управління міністерств”, – заявив Рябошапка.

У команді Зеленського вважають, що адміністративну реформу треба проводити, але за умови, що вона повинна виходити не з тих принципів, коли якийсь державний орган виконавчої влади створюють під конкретну людину.

“Не потрібно під людину створювати якийсь орган. Якщо є певні державницькі функції, ми повинні подивитися, які центральні органи виконавчої влади можуть забезпечити їх виконання”, – сказав Рябошопка.

За словами представника Зеленського, в разі, якщо вони не є необхідними для країни або суспільства, тоді і функцій як таких не повинно існувати.

“Держава не повинна втручатися в діяльність підприємців або громадян, тому й такого органу теж не буде існувати, – заявив Рябошапка.

Як повідомлялося, команда президента Володимира Зеленського планує ліквідувати Міністерство інформполітики, а також об’єднати Нацраду з питань телебачення і радіомовлення з Державним комітетом телебачення і радіомовлення.

Читайте також  “Моя перша леді у червоному”: Президент Зеленський особисто похизувався неймовірною дружиною-красунею

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -