Багатьох досвідчених водіїв позбавлять прав: Для автомобілістів придумали нову, обов’язкову процедуру

Українські досвідчені водії тепер повинні пройти спеціальну процедуру, яка може позбавити їх прав.

Водії України часто стикаються з новими правилами в законодавстві. Тепер їм обов’язково необхідно проходити медогляд. Опубліковано список захворювань, з якими заборонено керувати автомобілем.

Наказ, який зобов’язав усіх водіїв піти до лікарів, опублікований вже на сайті відомства. У документі зазначено, що якщо водії мають сколіоз, геморой або гіпертонію, то більше не зможуть сісти за кермо. Також в переліку знайшлося місце для запалення слізного мішка, поганого слуху, проблем з серцем і судинами, грижі, доброякісних пухлин, шрамів і ендокринних порушень.

При деяких хворобах, таких як глаукома, проблеми з серцем і інше, медогляд необхідно проходити щороку, а в окремих випадках видача прав буде вирішуватися індивідуально.

А також водіїв, які вже не перший рік за кермом, повинні проходити медичний огляд кожні десять років після видачі прав, або просто замінити посвідчення. І хоча в Європі також є обмеження на водіння при хворобах зору, опорно-рухового апарату, серцево-судинних хвороб, подібного абсурду, який пропонують українським водіям, там не може бути в принципі.

До цього повідомлялося, що експерти розповіли, як впливає зміна сезонної гуми на витрату палива. Автофахівці впевнені, що сезонну гуму необхідно міняти вже при семи градусах тепла.

Головний аргумент – велика витрата палива при їзді на м’якій зимовій шині. Фахівці протестували, чи дійсно є різниця, і наскільки вона значна.

Зимові шини хороші при мінусовій температурі, так як в ній є суміші, які не дають їй дубіти і збільшують зачіп при слизькому покритті.

Читайте також  Автомобілістам доведеться заплатити ще один податок: про що мова

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -