Ахметов запустив нову аферу з тарифами, під ударом мільйони українців: «Роттердам + вам заважав?» – Puer

АК «Нафтогаз» і олігарх Рінат Ахметов обманюють мешканців України, накручуючи тарифи за рахунок сусідніх країн

Мільйони українців втрачають гроші, поки постачальники наживаються на махінаціях з електроенергією.

Український журналіст Олександр Дубінський в своєму відеоролику на YouTube розкрив разючу схему, яку нещодавно придумали в Україні під виглядом великого досягнення.

«Бабки п * здятся у нас в країні великі, ви це знаєте прекрасно, і сьогодні народилася чергова схема.

Народилася під керівництвом Андрія Фаворова, який сьогодні керує дочірнім підприємством НАК Нафтогаз-Україна з продажу газу населенню «Нефтегазсбит». Ось його компанія «ЕРУ трейдинг», переписана на його партнерів, сьогодні закупила електроенергію, увагу, в Словаччині і Угорщині », – розповів автор відеоблогу.

Електроенергія

Журналіст звернув увагу, що чиновники виставили просшествіе великою перемогою для України. Нібито, це стало можливим завдяки створенню ринку електроенергії. Олександр Дубинський визнав, що українці купили за кордоном більш дешеву продукцію. Але в ситуації є підводні камені. Адже в самій Україні електроенергії надлишок. Вона продається в найближче зарубіжжя дешевше, ніж для місцевого населення. Зокрема, до Словаччини та Угорщини.

«Українська електроенергія для споживачів дорожче, ніж та, яка через бурштиновий острів Ахметов експортує в Євросоюз. Тут виявляється, що саме там електроенергія була закуплена. У Європейському союзі. Друзі мої, це не досягнення – це черговий механізм п ** Динга наших з вами грошей. Тому що це та ж сама історія, яку ми маємо з нібито не російським газом, словацьким. Супер, прямо велика газова держава. Саудівська Аравія на Європейському континенті », – обурився журналіст.

Читайте також  22 удари ножем у груди та 8 у шию… Криваве вбивство на Закарпатті від якого кров холоне в жилах. Подробиці лякають!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -