Порошенко був категорично проти обміну військовополоненими – Медведчук

Віктор Медведчук підкреслив, що Порошенко заважав обміну, тому що “хотів отримати те, що він хотів”.

Глава політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук звинуватив колишнього президента України Петра Порошенка в блокуванні обміну заручниками.

Про це кум президента РФ Володимира Путіна заявив в інтерв’ю російській службі ВВС.

Медведчук підкреслив – якби тільки Порошенко захотів провести обмін усіх заручників, то це б сталося всього за п’ять днів. За його словами, екс-президент заважав обміну, тому що “він хотів отримати те, що він хотів”.

“З приводу обмінів. Я продовжую цим займатися. Тільки я всюди говорю, що займаюся не обмінами, а звільненням… Коли ставлять палиці в колеса і обміни не проходять, тому що Порошенко був категорично проти цього”, – сказав Медведчук.

Він розповів, що нібито у грудні 2017 року, коли готували перший етап обміну, бойовики погодилися на умови України, при цьому поставивши ультиматум: що на другому етапі (січень-лютий 2018 року), буде проведено обмін “всіх на всіх”.

“Порошенко дав мені на це добро. Він мені пообіцяв, що буде другий етап. І Порошенко це зірвав. Він почав вести себе як торгаш. Він пропонував провести обміни за схемою “10 на 25”, “15 на 35” (а не “всіх на всіх” – ред.). Чому він грав на цьому? Тому що у нього риторика була така, він звів у ранг державної політики печерну русофобію і антиросійську істерію”, – заявив Медведчук.

За його словами, Порошенко боявся віддавати тих, хто в Україні скоїв тяжкі злочини.

“Але люди, які утримуються там (на окупованій території – ред.) теж не кульбабки збирали, вони теж брали участь у бойових діях, і в результаті цих дій були тяжкі наслідки. Порошенко не хотів цього чути і бачити. Якби він цього захотів, я б за п’ять днів провів обмін”, – підсумував Медведчук.

Читайте також  Для Порошенка дебати стануть катастрофою! Спливла потужна заява блогера про Зеленського і Порошенка

Нагадаємо, на початку червня лідер партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко та Віктор Медведчук провели “газові переговори” з Росією. У “Газпромі” пообіцяли Бойку та Медведчуку знижку на газ для України.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -