Обніміться, що ви робите! Кравчук зробив емоційну заяву

У Каневі відкрився Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID, який уже називають «українським Давосом», порівнюючи зі Всесвітнім економічним форумом, що збирає інфлюенсерів з усього світу. Це вже другий захід, організований на території України. Головна тема цьогорічного зібрання — «Революція цінностей».

Почесним гостем форуму став перший Президент України Леонід Кравчук, який у притаманній йому манері висловив своє враження щодо наявних справ у країні.

«Коли я їхав до Канєва, знаєте, що мене вразило більше за все? Прибрані городи. Вони доглянуті, охайні. Такий же порядок має бути і у Верховній Раді, і у Адміністрації президента, у владі та бізнесі. Якби Тарас Шевченко був живим, він би сказав: «Обніміться, брати, що ви робите?».

Колишній очільник держави переконаний, що Україна має захищати та пишатися власними цінностями, історією та людьми.

«Цінності не пишуться, вони створюються життями людей. Вони можуть бути різними: політичними, християнськими, історичними. Утім, усі вони варті поваги», —запевнив Леонід Кравчук, та додав, що наразі нам доводиться приймати, жити та розвивати ту країну, яка є. З її недоліками та перевагами. За словами Кравчука, завдань стає все більше, і українцям потрібно гуртуватися для їх вирішення.

Паралельно з проведенням панелей Форуму проходитиме дискусійна платформа з питань енергетичної стратегії: “Консенсус 3хЕ: Енергетика, Економіка, Екологія”, де буде вирішено, як в Україні досягти балансу між трьома означеними складниками.

“Вітаю присутніх, що Канів вдруге став епіцентром глобального діалогу з найважливіших питань, що стоять перед людством, – сказала президент Форуму Наталія Заболотна. – Цінності свободи, вибору, права кожної людини. Ми не завжди могли реалізувати всі ці цінності, але ми із покоління в покоління передавали їх, як омріяний дар, за який треба боротися. Світ знає, що українці готові до відчайдушної боротьби за права і свободи. Впродовж двох днів ми працюватимемо над Конституцією цінностей, що стане дороговказом для людства, вказівником до духовного серця України. Перед Ukrainian ID стоїть завдання: щоб наша країна стала значною та впливовою частиною глобальної економіки, необхідно змінити ставлення держави до гуманітарної парадигми”.

Читайте також  Злива, потоп і вітер 30м/с: в Україну йде справжній Армагеддон

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -