Генерал СБУ приголомшив деталями вбивства хлопчика: “Це брехня”

Українцям показали “механізм честі мундиру” в дії

Резонансне вбивство п’ятирічного Кирилка з Переяслав-Хмельницького є продовженням традицій старої правоохоронної системи.

На цьому наголосив експерт з питань державної безпеки, екс-керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк у інтерв’ю для Politeka.

За словами досвідченого слідчого, незважаючи на реформування української поліції, на прикладі вбивства дитини двома поліцейськими в Київській області можна чітко простежити, що традиції старої системи продовжуються.

“І одразу з’являються стрілочники, вмикається механізм захисту честі мундиру, обов’язково покарання дотичних осіб – не виконавців, а керівників. При чому переводять їх на такі самі, а то й вищі посади. Це обман себе і обман людей,тому що такі ситуації провокують наступні”, – вважає Вовк.

Експерт зауважив, що на разі можна спостерігати буквально лавину подібних трагічних випадків, а корінь проблеми лежить у відсутності невідворотності покарання. Справа з вбивством хлопчика – остання крапля вже переповненої чаші.

“Чому це відбувається? Тому що в будь-якій ситуації, де не спрацював механізм невідворотності покарання, де приховали частину виконавців злочину, такі випадки будуть продовжуватися. В таких випадках мають бути як мінімум звільнені посадові особи”, – резюмує Вовк.
Нагадаємо, у вівторок, 4 червня, розпочалося засідання Голосіївського районного суду Києва у справі убивства 5-річного Кирила із Переяслав-Хмельницького.

Шокуючі подробиці із зали суду повідомляють представники ЗМІ.

Так захисник підозрюваних заявив, що 5-річного Кирила Тлявова, який помер після стрілянини з поліцією в Переяслав-Хмельницькому, могла застрелити інша дитина.

За словами Щербини, зброя, з якої був зроблений фатальний постріл, могло перебувати в руках дитини, який знаходився поруч з підозрюваними правоохоронцями.

Читайте також  “Я вам обіцяю”: Аваков і Князєв зустрілися з родиною вбитого поліцейськими хлопчика Кирила

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -