Мільйони українців важко постраждають вже 1 червня: стало відомо про фатальний рішення Кабміну

Кабмін і НАК “Нафтогаз” нахабно розвели українців і готуються знову підвищити ціну на газ

Про це повідомив український журналіст Олександр Дубінський. Він опублікував в соцмережах відеоролик, в якому пояснив цинічну схему по обману споживачів. Автор звернув увагу, що вже скоро народ України втратить довгоочікуване зниження ціни на газ.
“Отже, вибори закінчилися, а це значить оббирати населення можна з ще більшою силою. І це нам демонструє НАК” Нафтогаз-Україна “, яка з 1 червня планує підвищити тарифи для населення на 360 гривень”, – заявив Олександр Дубинський, посилаючись на проект нового паливного договору.

Журналіст нагадав, що з 1 травня, після вимог прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, “Нафтогаз” знизив вартість газу для населення на 300 гривень. Таким чином, всього за місяць все повернулося на круги своя, а блакитне паливо навіть подорожчало на 60 гривень. За словами Олександра Дубинського, котирування європейських газових компаній демонструють зовсім іншу ситуацію. На біржі в Європі вартість тисячі кубометрів газу навіть з доставкою оцінюють в 6905 гривень на 1 травня і 6911 – на 10 травня. Тобто, за десять днів вона практично не змінилася.

“Це звичайне бл * дство української влади, яка чітко розуміє після виборів свій термін, який їм залишилося займати свої смачні місця і крісла, чітко розуміють, що зараз потрібно терміново підвищувати тарифи. Тому що тарифи – це найкращий спосіб пограбування населення”, – обурився Олександр Дубинський.

Автор відеоролика розкрив цинічну схему чиновників по обкрадання українців. За його словами, спочатку гроші акумулюються в НАК “Нафтогазі” і розкрадаються керівництвом організації на чолі з Андрієм Коболєва. Потім кошти потрапляють до державного бюджету, де їх вже ділить між собою “міністерська команда” Володимира Гройсмана та Петра Порошенка.

Читайте також  Кабмін заборонив українцям їздити до Білорусі за внутрішніми паспортами з 1 вересня

Олександр Дубинський наголосив, що українцям продають газ з величезною націнкою чиновники, “які тупо кладуть собі ці бабки в кишеню”. Тим часом, народ не особливо обурюється діями влади, ніж ще сильніше зміцнює її безкарність.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -