Google запустив віртуальний 3D-тур по Верховній Раді

Компанія Google запустила проект, віртуальний 3D-тур по Верховній Раді України, який дозволяє користувачам в режимі Street View на Картах Google відвідати держінституцію.
Як пише hromadske, про це йдеться в офіційному блозі Google Україна.

Сьогодні Верховна Рада України приєднується до клубу відкритих парламентів світу і запрошує у віртуальний 3D-тур разом із технологією Street View на Картах Google. Відтепер кожен охочий, так само як і в ізраїльському Кнесеті чи Конгресі США, зможе здійснити віртуальну подорож в центральному залі і в кулуарах Верховної Ради, відчути дух та настрій роботи українського парламенту.

— сказав Андрій Парубій, голова Верховної Ради України.

Зазначається, що користувачі мають можливість обрати точку огляду. Тобто подивитись на зал з трибуни, «ніби ви виступаєте з важливою промовою»; роздивитися місце роботи депутата або зазирнути до кулуарів Ради.

Також під час 3D-туру користувачі можуть побачити «Прапор Незалежності», який депутати першого скликання внесли до зали 24 серпня 1991 року.

Окрім прапора в кулуарах можна буде роздивитись експозицію «артефактів Незалежності» — різноманітні експонати, які пов’язані з боротьбою України за незалежність: прапори, чернетку Акту проголошення незалежності, Перший універсал та інше.

Місія компанії Google — зробити доступною інформацію для користувачів по всьому світу. І ми раді, що в партнерстві з Верховною Радою України нам вдалося реалізувати проект, завдяки якому будь-яка людина зможе зробити віртуальну екскурсію українським парламентом.

— сказав директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Читайте також  Кричала: “Брехня! Брехня”. Потім почала плакати: ймовірна замовниця вбивcтва відреагувала на рішення суду

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -