Народила і закопала на городі: поліція розслідує справу про вбивство немовляти власною матір’ю

Поліція розслідує справу про можливе вбивство новонародженого малюка його власною матір’ю – 22-річною мешканкою Одеської області.

Як повідомили в поліції, про подію стало відомо від медиків Саратської лікарні, в яку звернулася породілля. Поліцейські встановили, що жінка народила дитину вдома самостійно, без медичної допомоги. За її словами, хлопчик народився мертвим, тому, злякавшись, вона закопала його на городі.

Зараз для встановлення причини смерті тіло немовляти направлено на судово-медичну експертизу. Під час поверхневого огляду слідів насильства на ньому не виявлено.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 117 (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Такі інциденти відбуваються нерідко. Раніше на півдні України були зафіксовані страшні випадки вбивств матерями новонароджених дітей: мешканка Одеської області народила, задушила і закопала в городі немовля, а мешканка Миколаївської скоїла вбивство новонародженого, боячись розгнівати чоловіка.

Для допомоги жінкам, які опинилися в складному становищі, в одеських пологових будинках було відкрито два «Вікна життя», в якому матері можуть анонімно і без переслідувань залишити новонароджену дитину і бути впевненими в їх безпеці.

Читайте також  У жінки зникли 60 тисяч доларів: у столиці затримали «шлюбного» афеpиста

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -