– Навіщо ви нapoджуєте стільки дітей?

Пару днів назад в інтернеті групі, в якій спілкуюся, запитали: «Чи варто нapoджувати другу? Всі відмовляють близькі», я відповіла: «Якщо є гроші на дитину, нapoджуй, якщо немає, не варто плoдити злидні».

І тут на мене налетіли, що я образила зараз всю групу, у багатьох достаток нижче середнього, і у них навіть не двоє дітей, а більше, що не давно народили ще! І живуть радіють! І нічого, що в лахмітті.

У мене на цей рахунок інша думка, що краще одному спробувати дати все, чим трьом, четвертим нічого!!! Чим їх годувати то? А освіту? Так, щастя не в одязі і не іграшках.

А нічого, що діти ростуть? Невже не хочеться для них кращого, нового, світ показати? Але те, що вони так налетіли на мене, ще раз тільки підтверджує, що не все так добре у них.

Ось там такі коменти були, типу: «Ну і що ще після трьох носять і теж все ок». Вони щасливі, поки діти маленькі, я сама з бідної сім’ї і пам’ятаю коли всім купували обновки, а мої обновки були чиїсь поношені шмотки і це було і не модно, і не завжди на мене.

Якою би товариською і світлою була сім’я, все одно неприємно, коли серед однолітків ти виглядаєш, як бомж.

Ці мамашки не розуміють головного, що їхні діти виростуть і їм буде потрібно більше, ніж посмішка і любов матері, освіту, мобільний телефон, кишенькові гроші, свій кут в будинку. А вони цього дати своїм дітям не зможуть.

Дуже багато таких дітей глибоко нещасні в підлітковому віці. На них косо дивляться тому що вони ходять в лахмітті.

Читайте також  В Одесі чоловік під наркотиками погрожував підірвати себе з двома дітьми

Їм хочеться всього, що є у їх однолітків, а отримати вони цього не можуть. Звідси з’являються крадіжки, озлобленість на весь світ, замкнутість і багато іншого.

Матері дурні, а страждають діти.

Ще мене дратує, коли вони наводять приклад: «А раптом у тебе різко нічого не стане або криза». Неначе самі не розуміють, що навіть в цій не простій ситуації легко підняти одного (ну ладно двох дітей), ніж ораву!!!

Мені здається, саме так і думають люди, що в разі кризи і не передбачуваних ситуації дитина не проблема його можна прогодувати/одягнути.

Там і правда таке мислення, що дав бог зайчика, дасть і галявину. Одяг дадуть, зараз групі,,Віддам даром” в інтернеті, потім секонд хенди є. Їдять вони дешеві макарони, картоплю і хліб, печиво «До кави» головний десерт.

Ніяких фруктів, овочів, йогуртів, вітамінів немає. Субсидії, посібники та інші фішки для багатодітних та малозабезпечених тримають їх на плову. Держава заохочує плодитися саме цієї категорії населення.

Якось мені до цього часу прикро, що так налетіли. Не очікувала. Може я не права і чогось не розумію? Загалом, тепер я в цій групі ворог народу №1. Я в шоці. Хоча в цілому, мамські групи вони такі.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -