Вдова Кузьми Скрябіна через рік після ДТП зізналася…

З дня трагічної загибелі легендарного музиканта Кузьми Скрябіна пройшов рік. Шанувальники Андрія досі не можуть повірити, що їх кумира більше немає в живих, адже Кузьма міг написати ще багато чудових пісень і зробити на благо всіх значно більше добрих справ.

Світлана – улюблена дружина Андрія розповіла журналістам, яким був її чоловік поза сценою. «Сьогодні мені найбільше не вистачає його оптимізму і почуття гумору. Пам’ятаю, коли виникали якісь проблеми, він завжди говорив: «Все буде добре! Ми все вирішимо і прорвемося! »А ще не вистачає нашого спілкування: протягом дня Андрій дзвонив по 10 разів. Просто так … Знаєте, ми були не тільки чоловік і дружина, а перш за все – друзі. Дуже близькі інтелектуально і духовно. Нас пов’язувала якась енергетика, не знаю, космічна – не космічна, але … Нам було добре разом! »- Зізналася Світлана.

Світлана так само сказала, що Андрій дуже переживав через те, що пісні його групи Скрябін мало крутили в ефірі по радіо та телебаченню. Тому, коли сьогодні музикантові співають дифірамби, Світлана Кузьменко хоче запитати: «Де ви були раніше?».

«Чому раніше не було тих нагород, які я тепер виставляю собі на вікно і з посмішкою дивлюся на них? Невже для того, щоб тебе визнали, треба померти? Невже треба померти, щоб твої пісні стали називати пророчими? Ще вчора вони були неформатом, а тепер – навпаки. Ось в цьому банальність, точніше – цинізм нашого життя », – додала дружина Кузьми.

Андрій Кузьма Скрябін та його дружина Світлана познайомилися ще в школі. У 2014 році пара відзначила 20-річчя подружнього життя.

У Андрія Скрябіна та Світлани одна дочка, Марія-Барбара. Дівчині зараз 17 років.

Читайте також  Дружина Бабкіна – про рідкісну хворобу артиста: вірус у нирках дав ускладнення на очі

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -