Страшна хвороба обірвала життя відомого українського музиканта

16 січня після тривалої боротьби з важкою хворобою пішов із життя відомий український музикант

За даними ЗМІ, у музиканта була онкологія. Йому зробили складну операцію – видалили 10-кілограмову пухлину, але врятувати його так і не вдалося.

Василь Кохан грав у багатьох закарпатських групах, був учасником групи Tequila Band, але покинув її через хворобу. Про трагедію повідомили на сторінці колективу у Facebook.

“Дорогі друзі, у нас сумна новина. Після тривалої боротьби з хворобою помер наш товариш, музикант, художник і просто хороша людина – Василь Кохан. R.I.P.”, – сказано в пості.

Син музиканта, Андрій Кохан, зазначив, що завдяки допомозі оточуючих, життя його батька продовжили на два роки. “Сьогодні помер мій батько, Василь Кохан. Я хочу від щирого серця подякувати всім хто допомагав нашій родині весь цей час боротися за життя. За два додаткові роки, які ми провели разом”, – написав він.

Раніше повідомлялося, що 6 січня, стало відомо про смерть культового українського актора Валерія Барди-Скляренка. Про це повідомив віце-президент Всесвітнього клубу одеситів Євген Голубовський на своїй сторінці в соцмережі.

Читайте також  Від коронавірусу померла 28-річна вагітна лікарка-педіатриня

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -