Якщо у вас вдома гальмує WI-FI, винен може бути сусід!

Повільний Wi-Fi може розлютити кого завгодно, пише simplemost.com.

Особливо дратує, коли інтернет гальмує з незрозумілої причини. І хоча причин, насправді, може бути багато, одна з них вас здивує: можливо, винні ваші сусіди.

Але перш ніж ломитися до них у двері і запитувати, чому вони не користуються безкоштовним інтернетом в бібліотеці, радимо вам вирішити цю проблему самостійно.

По-перше, знайте: Wi-Fi ділиться на різні канали. Не виключено, що ваш Wi-Fi гальмує, тому що ви з сусідом користуєтеся одним каналом – навіть якщо у вас різні мережі.

При використанні одного каналу можливі перешкоди між роутерами. На щастя, це легко виправити. Досить перемкнути канал роутера.

Більшість роутерів роблять це автоматично, так що можна не турбуватися. Але якщо у вас проблеми з підключенням тільки в певних кімнатах, краще переналаштувати роутер вручну.

Ось як це зробити:

Визначте, які канали використовуються, і знайдіть оптимальний.

Для Mac:

Затисніть клавішу «Опція», виберіть значок Wi-Fi в рядку меню і натисніть “Запустити діагностику бездротових з’єднань». Відкрийте діагностику, але не звертайте уваги на майстер установки.

Виберіть вкладку «Вікно» і пункт «Сканувати». Тепер натисніть «Запустити сканування». Комп’ютер видасть список рекомендованих каналів – запишіть їх.

У правій секції показані всі бездротові мережі поруч з вами і використовувані ними канали.

З цієї таблиці ви можете подивитися, який у вас поточний канал і не використовує його хтось ще. Зліва перераховані оптимальні канали.

Для Android:

Завантажте безкоштовний додаток WiFi Analyzer через Google Play. На сайті Google Play є докладна відеоінструкція.

Для Windows:

Використовуйте WiFi Analyzer.

Налаштуйте роутер на новий невикористаний канал.

Тепер, коли ви знайшли невикористовувані канали, налаштуйте роутер на один з них.

Читайте також  Я використовую 1С. Що мені тепер робити?

Для цього вам потрібно авторизуватись в програмі настройки роутера. Зазвичай достатньо набрати 192.168.1.1 в адресному рядку браузера (це залежить від марки і моделі роутера, так що звіртеся з документацією, якщо ця адреса не працює).

Коли ви авторізуетесь, знайдіть налаштування бездротової мережі та конфігурацію каналів. Виберіть новий канал зі списку і перезавантажте роутер. От і все!

Сподіваємося, це вирішить вашу проблему, і ви зможете спокійно дивитися серіали онлайн!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -