Стало відомо ким виявився чоловік, який кликав 8-річного хлопчика у “тихе місце”

Співробітники Скандинавської гімназії в Києві підтвердили особу молодого чоловіка.

Чоловік, який нібито хотів викpaсти восьмирічного школяра на вулиці і шукав тихе місце, виявився учнем 8-го класу місцевої гімназії. Про це повідомляють “Факти”.

Інцидент стався 12 грудня в столичному районі Позняки. Мама дитини розповіла, що її сина намагався викpaсти невідомий чоловік, який попросив хлопчика показати йому тихе місце. Вона опублікувала у соціальних мережах повідомлення і відео, яке було знято камерами прихованого спостереження. 8-річного школяра вдалося врятувати лише завдяки дзвінку матері, яка відразу підняла пaніку.

Однак з’ясувалося, що хлопцем, який на кадрах відео блукає по вулиці з 8-річним хлопчиком, виявився учень 8-го класу Скандинавської гімназії, яка розташована неподалік.

Підлітку потрібно було виконати завдання з інформатики та записати підкаст на айпад. А для цього йому дійсно було потрібне тихе місце, без шуму машин і він попросив школяра йому допомогти, так як був впевнений, що дитина добре знає місцевість.

Після публікацій у ЗМІ та соціальних мережах гімназиста практично зaцькувaли і почали звинyвачyвати в тих діях, яких він не здійснював по відношенню до 8-річного хлопчика.

Цю історію підтвердили і в Скандинавській гімназії.

“Він на свіжому повітрі виконував на своєму айпаді завдання з інформатики. Школяру треба було записати підкаст, і він дійсно шукав тихе місце, щоб вуличний шум не заглушав його голос на записі. Запитав у хлопчика, що проходив повз, чи не знає він такого місця. Той сказав, що не знає, але йому стало цікаво і він просто пішов за старшим хлопцем, розповівши про нього мамі, що якраз подзвонила по мобільному телефону і назвав його “дядьком”, — повідомили в гімназії.

Читайте також  Вже з 1 жовтня в Україні подорожчає газ: чого очікувати простим українцям

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві розшукують “миcливця” на дітей.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -