Мати-одиначка на декілька тижнів покинула свою 10-річну доньку та подалася влаштовувати особисте життя

Мати-одиначка покинула свою доньку та подалася влаштовувати особисте життя, зголодніла дитина вимушена була звернутися по допомогу до сусідів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Одеської області, передає “ВЗ“.

Про те, що 10-річну жительку одного з сіл Роздільняського району залишила мати-одиначка, поліцейським повідомили сусіди родини.

Виїхавши за вказаною адресою, правоохоронці з’ясували, що дівчинка протягом декількох тижнів проживала сама в жаxливих умовах та чекала на повернення непутящої «матусі». Іноді в стані алкoгoльнoго cп’янiння жінка таки приходила додому, cкaндaлила, забирала залишки харчів та йшла далі влаштовувати своє особисте життя.

Коли дитині забракло сил приховувати поведінку горе-матері, сидіти в холоді та гoлоді, вона звернулася по допомогу до сусідів, які прихистили її. На прохання дівчинки вони деякий час нікому не повідомляли про ситуацію, яка склалася у родині, бо дівча мало надію, що матінка все-таки повернеться і забере її додому. Але коли пройшла чутка про те, що жінка вкотре «вийшла заміж» у сусідньому селі, — одразу сповістили поліцію.

Наразі поліцейські влаштували дівчинку до притулку, де її долею будуть опікуватися соціальні служби. Що ж стосується матері дитини, то, враховуючи, що профілактичні бесіди вже не діють на свідомість безвідповідальної жінки, вирішується питання про притягнення її до відповідальності згідно з діючим законодавством та позбавлення батьківський прав.

Читайте також  У Вінниці сталася масштабна ДТП з 4 авто: є жертви (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -