Люди просто проходили повз: З’явилися подробиці смерті відомого українського журналіста

У Харкові помер відомий журналіст, редактор газети “Харьковскіє Ізвестія” Олег Пересада. За попередньою інформацією, йому стало погано на вулиці, чоловік втратив свідомість і помер за добу. Подробиці його смерті по-справжньому шокують.

Як повідомляє Telegram-канал, коли Пересада лежав на вулиці без свідомості, люди просто проходили повз. У підсумку харківський журналіст помер від обмороження.

Відомо, що до вмираючого підійшла лише одна людина – і та, тільки заради того, щоб пограбувати.
Також про смерть Пересада написали в соціальних мережах на сторінці Kharkov Sos.

“Стали відомі подробиці трагедії. Людині стало погано на вулиці. Імовірно він впав і втратив свідомість (мороз — 10°С). Також, стало відомо, що „добрі“ люди, замість того, щоб викликати швидку допомогу, насамперед… дочиста обібрали його (телефон, документи, гроші). Родичам зниклого журналіста довелося шукати його як „невідомого“. Ближче до ночі його знайшли у лікарні, де він прожив ще близько доби”йдеться в повідомленні

В газеті “ФАКТИ” повідомили, що за словами родича, у журналіста мог статись серцевий напад і що він помер від переохолодження.

Читайте також  “По щоках текли сльози і намагалась стиснути руку”: Сестра 19-річної Аліни розповіла про останні години життя дівчини

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -