Головне за ніч: візит Савченко на Донбас та нові вагони Укрзалізниці

Візит Савченко на Донбас

Надія Савченко відвідала українських воїнів у Маріуполі. Нардеп поїхала в штаби Національної гвардії та Збройних сил України. Савченко подякувала бійцям за захист країни.

Укрзалізниця закупила вагони у компанії Тігіпка

Філія “Центр транспортного сервісу “Ліски” ПАТ “Укрзалізниця” замовила у ПАТ “Дніпровагонмаш”, яким володіє Сергій Тігіпко, 53 фітингових платформи на 43,84 млн гривень. Вказується, що компанія поставить 53 безбортових вагони-платформи по 827 тисяч гривень.

Хлопчик-екстремал підпалив себе

Батькам загрожує в’язниця за те, що їхній одинадцятирічний син підпалив себе заради слави в інтернеті. Напередодні нового року одинадцятирічний мешканець Кривого Рогу Олександр Деркач облив себе бензином і підпалив. Він хотів повторити трюки екстремалів, які він побачив в інтернеті.

Фахівці визначили причини вибуху Falcon 9

Американська компанія SpaceX з’ясувала, через що ракета Falcon 9 вибухнула під час випробовування двигуна. На думку вчених, вийшов з ладу композитний резервуар високого тиску (COPV), що перебував у баку з рідким киснем.

Гейтс допоможе ліками хворим на ВІЛ

Відомий підприємець, засновник Microsoft та філантроп Білл Гейтс зі своєю дружиною пожертвували на благодійність 140 млн доларів. Вони вклали гроші в проект імпланту, що зможе боротися з ВІЛ. Розробники розраховують, що ліків вистачатиме на рік.

Джерело – znaj.ua

Читайте також  У США будинок, де виріс Трамп, «пішов з молотка»

Шукайте деталі в групі Facebook