У peсторані чоловік oплатив обід двом голодним дітям. Але коли принесли рахунок, він обімлів …

Всім нам відомо, що Індія – одна з найбідніших країн світу. На жаль, голодуючих дітей у цій величезній країні мільйони.

Допомогти кожному навряд чи можливо, але якщо є можливість нагодувати хоча б одного, це вже буде досягненням. Джерело

Молода людина на ім’я Ахілеш Кумар обідав в готельному ресторані міста Малаппурам, що на півдні Індії.

Приступивши до трапези, хлопець звернув увагу, що з вулиці через вікно на нього дивляться дві пари голодних очей. Це були хлопчик і дівчинка, два бeздoмних жeбpаки.

Вони так уважно стежили за тим, як Ахілеш їсть свій обід, що Кумар не витримав і вийшов до них на вулицю. Молодий чоловік запитав, чи хочуть діти їсти. Обидва здивовано, але енергійно закивали. Тоді Кумар запросив їх за свій столик.

Уже в ресторані Алілеш дав дітям меню і сказав, щоб вони вибрали все, що захочуть. Але, швидше за все, брат і сестра не вміли читати.

Від хвилювання і голоду вони не могли навіть вимовити й слова. Дівчинка просто показала на тарілку Кумара. Тоді він замовив кожному з дітей таку ж страву.

Поки готували замовлення, хлопчик все ніяк не міг відвести погляд від тарілки Ахілеша. Тоді дівчинка відвела брата в туалет помити руки. А коли вони повернулися, на столі їх чекав довгоочікуваний обід.

Вмить обидві тарілки були спустошені. Поки вони їли Кумар дивився на них. Діти були брудні, розпатлані, в дірявому одязі. Вони не могли приховати свою радість від того, що їдять в такому красивому і розкішному місці і того, що все тут дуже смачне.

Діти швидко наїлися і попросили дозволу піти. Хлопець відпустив дітей. Вони подякували йому і вибігли на вулицю. Ахілеш неспішно доїв свою порцію і попросив рахунок на трьох (за себе і дітей).

Читайте також  На Закарпатті хлопець викрав закордонний паспорт у власної дівчини, бо не хотів відпускати її закордон

Офіціант приніс рахунок і загадково посміхнувся. Спочатку Ахілеш не надав цьому значення. Але потім він подивився на рахунок.

Там не було цифр, там були слова подяки. Адміністрація ресторану вважала, що Кумар поступив благородно, покликавши голодних дітей за стіл.

«Немає нічого більш гідного захоплення і поваги, ніж людина, яка допомагає іншим. Бажаємо вам добра і благословення на вашому шляху », – таке прочитав Ахілеш на папері.

Як то кажуть, роби іншим добро, і воно дуже скоро до тебе повернеться. Миттєва карма наздогнала молоду людину.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -