Чим більше чоловік витрачає на кохану жінку, тим успішнішим він стає

Доведено, чим більше чоловік витрачає на улюблену жінку, тим успішнішим він стає!

Жіноча підтримка відіграє велику роль в житті успішного чоловіка. Тільки любляча дружина здатна підбадьорити коханого і вселити в нього впевненість.

Натомість їй необхідна увага, подарунки і компліменти від свого обранця.

«Чоловік повинен вкладати в свою жінку!» – ці слова я почула від одного дуже успішного чоловіка, який закликав інших чоловіків дотримуватись цього правила.

А незабаром ще від одного: «Чим більше грошей витрачаєш на улюблену жінку, тим більш успішним і багатшим стаєш!»

Про це говорять і багато давніх традицій. А чому так? Тому, що жінка – Богиня Процвітання, чим щасливішою і задоволенішою буде вона відчувати себе у відносинах, тим більш вдалим і успішнішим буде ставати її чоловік.

По тому, як виглядає жінка, як вона одягнена, як говорить, можна багато чого зрозуміти про її чоловіка.

Люблячий і відданий чоловік не скупиться на подарунки і компліменти для дорогоцінної дружини, адже він знає, що якщо жінка ним не задоволена – успіху йому досягти буде дуже складно, така психічна сила жінки.

Але чим краще він буде дбати про неї, тим красивішою вона буде розквітати, тим наповненішою ставатиме, сильнішою енергетично, а отже, зможе добрими думками про чоловіка притягувати до нього сприятливі обставини, потрібні зв’язки, ресурси, удачу і успіх.

Якщо чоловік не прагне піклуватися про свою жінку, не прагне брати відповідальність за забезпечення сім’ї, не прагне захистити її від роботи, в житті йому буде дуже важко, і морально, і матеріально.

Але як тільки він бере на себе роль єдиного годувальника і лідера, починає сім’ю свою і дружину забезпечувати, йому щаститиме, удача починає йти за ним по п’ятах!

Читайте також  Україна – єдина держава, чий герб є в соборі Петра і Павла в Римі!

Жінка – не чоловік, задовольнятися малим їй важко. Їй потрібен комфорт, краса, нові враження і емоції, і якщо чоловік здатний їй це дати – щасливішої, люблячої і вдячнішої жінки йому не знайти!

Ну і дівчата, звичайно, не повинні забувати про те, що вони – музи, натхненниці, не потребують, а дають, не чекають, а дарують, все приймають, терплячі, вірні і нескінченно вірять в силу і мудрість свого шляхетного лицаря!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -