На Рівненщині священик покінчив життя самогубством (ФОТО)

Сумна подія сталася в селі Рогізне Демидівського району, де отець Віталій і правив у місцевій церкві Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ КП). 2 листопада його дружина, матушка, знайшла його в хліві повішеним.

Жителі села Рогізне розповідають, що Віталій Возний 27 останніх років правив у їхній церкві. Згадують його як хорошого священнослужителя.

– Проте останнім часом ми стали помічати, що він забувається, – розповідає місцева жителька Олександра (ім’я змінено). – Міг посеред служби забути слова, тоді йому матушка підказувала. Або ж служив службу 20 хвилин, а потім несподівано завершував. Ми підозрювали, що в нього щось із головою відбувається. Він хворів – і це було дуже помітно. Кажуть, що матушка знайшла його в петлі о 5 ранку в хліві. Розтин нібито показав, що в нього в голові була пухлина. Проте достеменно це невідомо.

На похороні отця Віталія, який відбувся 3 листопада, до церкви його не носили, проте відспівували на місці поховання – Рогізенському цвинтарі.

Провести батюшку в останню путь прийшло багато його односельчан, а також мешканці Глибокої Долини та Копаня, де він служив.

Читайте також  Як може померти Путін: керівник української розвідки назвав два варіанти

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -