Нерви вже здають! Зайцева довела до істерики родичів жертв

Справа підозрюваної в страшному харківському ДТП Олени Зайцевої затягується, тим часом у постраждалих вже здають нерви. Багато хто впевнений, що робиться це навмисно з метою залишити дівчину-мажорка безкарною.

На останньому засіданні, яке пройшло 9 жовтня, адвокати обвинувачених виступили з клопотаннями. Так, правозахисники просили повторно вивчити обставини ДТП і провести ряд експертиз.

На думку захисту Дронова, на сьогодні в справі є багато “білих плям”, наприклад, експертами так і не була встановлена ​​швидкість автомобіля Lexus. А ось адвокати Зайцевої ще раз нагадали про незадовільний стан здоров’я дівчини і також попросили повторно вивчити обставини аварії.

На цьому засіданні швидка забрала Зайцеву прямо із залу суду.

“Поки суд не прийняв рішення про клопотання – задовольняти їх чи ні. Прокуратура попросила час ознайомитися з ними і написати свою позицію. Поки важко говорити. Усі матеріали вже досліджені, якби не ці клопотання, в принципі, залишалося б зовсім небагато. Але, якщо суд задовольнить ці клопотання і призначить експертизи, це затягне час – експертизи за один день у нас не робляться “, – розповіла прес-секретар прокуратури Харківської області Віта Дубовик.

Родичам загиблих стає все важче знаходиться на судових засіданнях. Вони сильно переживають через те, що справу затягують.

“Кожен раз все гірше і гірше. Людмила Василівна (мама і бабуся загиблих Алли і Анастасії Сокіл. – Ред.) Ще два місяці тому спілкувалася з журналістами, а зараз агресивно дуже налаштована. Їй дуже важко слухати всі розповіді захисту Зайцевої з приводу того, що вона хвора. Вона в емоціях вже кричить: “Як таку каліку за кермо посадили!”. Все це впливає негативно, лише розхитує психологічний стан потерпілих і нічого доброго не приносить”, – говорить Дмитро Марцонь, який представляє інтереси родичів загиблих Алли і Анастасії З окол, Ніни Кобесовой і Наталії Умаєва.

Читайте також  Тіло вивіз і закопав у полі: Чоловік жорстоко вбив родича

Відзначимо, що постраждалі все ще не можуть відійти від аварії, яка сталася майже рік тому. Особливо важко дається психологічна реабілітація.

“Так чи інакше час проходить, і моя підзахисна, Оксана Нестеренко в міру можливості відновлюється. Звичайно, їй складно жити після перенесеного. Я думаю, знадобиться не один рік, щоб вона могла повністю відновитися. Незважаючи на це, Оксана безпосередньо через мене бере активну участь в процесі. Вона жадає справедливості, в тому числі тієї, яка буде виражена і, ми сподіваємося, буде виражена у виплаті компенсацій “, – розповідає адвокат потерпілої Оксани Нестеренко Олександр Дріжанов.

Коли буде фінал справи, ніхто навіть не дає прогнозів. Однак, очевидно, що станеться це нескоро.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -