Самовільно забрала дитину зі стаціонару: 3-місячна дівчинка померла через свавілля власної матері

Під Києвом в одному з сіл Баришівського району 3-місячна дівчинка померла через те, що її мати вирішила перестати її лікувати. 34-річна жінка самовільно забрала дитину зі стаціонару та відмовилася надавати їй професійну медичну допомогу.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Київської області, за смерть дитини її мати можуть позбавити волі на строк від двох до п’яти років.

“Направлено до суду обвинувальний акт стосовно матері, яка не вжила належних заходів щодо лікування 3-місячної дівчинки. Вона самовільно забрала дитину зі стаціонару додому і більше за медичною допомогою не зверталася. Унаслідок цього дитина померла вдома”, – пояснили в прокуратурі.

Дії жінки кваліфікували за ст. 166 (злісне невиконання зобов’язань по догляду за дитиною).

Варто нагадати, що раніше після отруєння в таборі під Києвом померла 8-річна дівчинка, якій працівники установи відмовилися надавати належну медичну допомогу.

“Вони найняли кілька адвокатів, які засипають Держпродспоживслужбу, адміністрацію, ДСНС та інші органи запитами. Фактично тролять і організовують роботу так, щоб відлякувати контрольні органи, які надумають перевіряти цей заклад”, – пояснив Горган.

Читайте також  Група диких ромів показала, хто в місті господар: відео

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -