Йшов, спіткнувся, впав: гладкий чоловік у Харкові на смерть придавив дівчину

Дівчина померла від розриву аорти.

На одній із вулиць Харкова стався незвичайний інцидент: гладкий чоловік спіткнувся й упав на дівчину, котра йшла перед ним. Чолов’яга придавив її своєю вагою. За кілька хвилин молода жінка померла.

Про це повідомляє “ГородХ”.

За словами сестри постраждалої, трагедія сталася увечері 20 вересня на вулиці Пушкінській, біля Харківського інституту мікробіології та імунології ім. Мечникова.

Тепер розтин показав, що харків’янка померла від розриву аорти грудного відділу. Тим часом, родичі 30-річної Наталії досі не можуть знайти винуватця події.

 

“Це було близько 17:30, Наталя йшла з роботи вниз по Пушкінській. Коли все сталося, вона встигла мені зателефонувати і сказати, що на неї впав чоловік. Я працюю неподалік, відразу зірвалася і через десять хвилин була на місці, але було вже пізно”, — зізналася Тетяна, сестра померлої.

За її словами, зараз вона вважає своїм головним завданням знайти чоловіка, котрий став мимовільним винуватцем смерті сестри. Також родина нещасної шукає свідків події.

“Я поставила букет на місці події і вклала в нього записку з телефоном. Озвалася жінка, яка живе в тому районі, вона все бачила і викликала “швидку” для сестри. Розповіла, що чоловік ішов за Наталею вниз по Пушкінській, по боці Інституту Мечникова. В якийсь момент він спіткнувся й упав прямо на неї. Але встав, обтрусився і пішов далі, навіть не поцікавившись, як почувається сестра. Кажуть, чоловік у віці й огрядний”, — зазначила жінка.

Як з’ясувалося, того дня камери відеоспостереження, розташовані на Інституті, не працювали, а записи камер із аптеки навпроти сім’ї переглянути не дозволили.

Рідні попросили всіх, хто став свідком трагедії, повідомити про це за телефоном 050-343-82-80 (сестра Тетяна).

Читайте також  Відомий український спортсмен потрапив у страшну аварію

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -