Під Миколаєвом на людей напав бик, хворий на сказ

У Миколаївській області 800-кілограмовий домашній бик, хворий на сказ, напав на господарів, завдав рани двом чоловікам, які намагалися його знешкодити.


В місті Снігурівка Миколаївської області двоє чоловіків постраждали від нападу скаженого 800-кілограмового домашнього бика. Тварину не змогли зупинити поліцейські кулі – знешкодити його вдалося лише за допомогою мисливської рушниці з картеччю. Як повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області, інцидент стався 7 серпня. До правоохоронців звернулася жінка і просила врятувати її чоловіка і сусіда від нападу домашнього бика, який несподівано напав на них, почав топтати їх у дворі будинку і піднімати на роги.
Господарка заховалася в будинку і чекала допомоги.Група поліцейських, які прибули на виклик, застосувала проти тваринни бойову вогнепальну табельну зброю, але марно. “Вісім пострілів вчинили поліцейські, проте змогли лише відвернути увагу тварини від його жертв на себе. Розлючений бик продовжував бушувати і трощити все на своєму шляху, намагаючись прорватися з двору приватного будинку на вулицю”, – наголошується в повідомленні.
Правоохоронці викликали на підмогу місцевого мисливця. На місце події також прибув начальник Снігурівського відділу поліції.
“За кілька годин, на одинадцятий влучний постріл картеччю, бик вагою 800 кг, був знешкоджений”, – зазначили в поліції. За результатами проведеної професійної експертизи було встановлено, що бик був хворий на сказ. Постраждалих чоловіків госпіталізували, вони мали потребу в оперативному втручанні. Зараз вони перебувають у лікарні, їхньому життю вже нічого не загрожує.

Читайте також  “Я плакав. Він робив мені боляче…”: Священик зґвалтував 9-річного хлопчика

Шукайте деталі в групі Facebook