Сексоголіку Девіду Духовни зраджувала власна дружина

Блудливий агент Малдер. Так називають актора Девіда Духовни у Голлівуді. Цього актора вже давно нарекли найбільшим сексоголіком червоної доріжки.

Втім, парадокс: жодного офіційного роману і 17 років у шлюбі з однією жінкою. А може імідж «Казанови» створили хороші іміджмейкери, щоб приховати під ним зануду?

Хороший хлопчик Девід! Таким цього актора згадують усі, з ким у минулому пересікався актор з «Х-файлів». Його татко Амрам – син українського єврея, який емігрував до США, заробляв тим, що писав притчі.

У такому вишуканому оточенні й зростав Девід. З самого дитинства хлопчик, якого занадто вже сильно опікали інтелігентні мати з батьком, хотів бути популярним серед однолітків, тож, рятуючись від титулу «зубрили», Девід вирішив стати спортсменом. Але не склалося.

І вчився б, можливо, Девід Духовни так й досі, якби одного разу на шляху у бібліотеку вічний студент не забрів у драмгурток. Зовсім скоро докторська дисертація з літератури була відправлена у смітник, а сам Девід з серйозного ерудита перетворився на актора.

Як з такого правильного хлопчика вийшов мерзотник та сексоголік – досі залишається таємницею. Втім, усі стосунки Девіда з жінками ЗМІ, здавалося, просто висмоктували з пальця: то він нібито з Вайноною Райдер закрутив, а вона й гадки про це не мала, то звабив Джиліан Андерсон (вона ж агент Скаллі). Одним словом, жодного підтвердженого роману до 1997 рогу не було.

Доки Девід не зустрів актрису Теу Леоні. Вже через 2 місяці вони одружилися. У них народилося двоє діточок, а шлюб цієї парочки називали просто ідеальним. Тріщати по швам стосунки з Теу почали лише через 10 років. Девіда усе частіше помічали у компаніях інших жінок. І хоча прямих доказів, що актор зраджував дружині, досі нема, втім, Теу вирішила, що йде.

Читайте також  Тіло жертви тиждень лежало у будинку: На Хмельниччині чоловік жорстоко вбив власну дружину

Для Девіда сварка з дружиною стала справжньою трагедією. Чоловік трубив в усіх інтерв’ю, що кається за свої зради, але робив він це не навмисно, а через хворобу… актор з соромом заявив, що він – сексоголік. І пішов лікуватися. Після реабілітації у клініці, шлюб Девіда ніби було врятовано. Втім, на Теу все одно усі дивилися з жалістю.

Духовни зрозумів: доки він старанно намагався приборкати свою сексуальну енергію у лікарні, його дружина цього робити і не збиралась. Спочатку актриса крутила роман з Біллі Бобом Торнтоном, а одразу ж після розлучення з Девідом заявила, що планує вдруге вийти заміж, але вже за іншого свого колегу – Тіма Дейлі.

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -