Знай наших: “Шахтар” в пух і прах розбив португальський клуб!

Після вчорашньої невдачі у грі з чеським Яблонцем Шахтар 01 лютого 2017 року провів черговий контрольний матч. Суперником був португальський клуб “Ольяненсе”, і поступатися йому “гірники” вже ніяк не збиралися, передає Корупція Спорт

“Ольяненсе” можна віднести не тільки до еліти португальського футболу – він навіть не грає у вищому дивізіоні чемпіонату країни. Тому можна сказати, що завдання перед “Шахтарем” стояла не сама складна. Але під рідним небом “Ольяненсе” пручався з усіх сил. І протримався цілих 25 хвилин, поки новобранець нашої команди Густаво Бланко-Ліщук не роздер їхні ворота. Тут же, через три хвилини він подвоїв рахунок, а у другому таймі провів третій м’яч. 3:0 на користь “Шахтаря”, перший хет-трик в донецькій кар’єрі Бланко-Лещука – й урок футбольної майстерності для “Ольяненсе”.

Наступний суперник “Шахтаря” – данський “Ольборг”. Цей контрольний матч состояится 3 лютого. Початок – о 18 годині.