Священик УПЦ МП намагався вивезти у Росію 1,4 мільйона гривень

Суд конфіскував майже 1,4 мільйона гривень, які священик Києво-Печерської лаври намагався перевезти до Росії.

Про це повідомляє портал «Судова влада України».

Під час огляду особистих речей на митному кордоні України у служителя київського храму, який їхав потягом «Київ-Москва», вилучили незадекларовані 52 700 доларів США.

У декларації священик Київо-Печерської лаври зазначив, що везе з собою одне місце з ручною поклажею та валюту у розмірі 70 Євро. Під час усного опитування він також повідомив, що ні валюти, крім задекларованої ним, ні будь-яких інших товарів та предметів, які б підлягали обов’язковому декларуванню, він не перевозить.

Суд першої інстанції визнав священика винним у вчиненні адміністративного правопорушення, конфіскував вилучену валюту та призначив штраф на понад 1,4 мільйона гривень за порушення Митного кодексу України.

Ні адвокат, ні священик не погодилися з таким рішенням і подали апеляційні скарги на постанову місцевого суду. Апелянти просили звільнити священика від адміністративної відповідальності, оскільки він «не мав наміру приховувати грошові кошти, які є пожертвами прихожан на відновлення Києво-Печерської лаври і придбання церковного начиння». Однак суддя Апеляційного суду Сумської області, розглянувши матеріали справи, відмовив стороні захисту в задоволенні їхніх апеляційних вимог.

Читайте також  Не дочекались няні: У столиці чоловік викрав 6-річну дитину

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

Загрузка...
загрузка...