Затриманий за розбещення власної дочки збоченець виявився… атовцем з міста Бердичева.

Про це повідомив в офіційному коментарі заступник начальника Департаменту кіберполіції НПУ Віталій Чубаєвський. За його словами сьогодні, 11 липня, у квартирі збоченця поліцейські провели санкціонований обшук.

На електронних носіях інформації, які належать затриманому, поліцейські виявили фото із зображеннями порнографічного характеру за участі малолітньої дівчинки. Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за створення та розповсюдження предметів порнографічного характеру.

Затримали збоченця у його квартирі в місті Бердичеві та повезли до Києва в Лукянівське СІЗО для обрання міри запобіжного заходу. Нагадаємо, що зловмисник вчиняв розпусні дії відносно дитини, а саме імітував статеві акти із власною донькою 2017 року народження. Фото розповсюджував у мережі Інтернет за допомогою російського веб-ресурсу «yandex.ru», доступ до якого заборонений на території України.

У той же час Вячеслав Печененко на свой офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив, що затриманий являється учасником АТО.

Читайте також  Інтернет-шахраї за підсумками року обдурили українців на 252 млн грн — дослідження

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -