Заберуть права і машину. Нові покарання для водіїв-порушників. Тепер не до жартів

З теперішнього моменту у поліції з’явитися право штрафувати “евробляхи” на місці.

Таким чином, виходячи з норм діючих в Україні законів, представники поліції зможуть оштрафувати водіїв машин на іноземній реєстрації прямо на місці, а не шляхом довгих і нудних спроб довести провину людини в суді. Машини з іноземною реєстрацією, які вчасно не покинули територію України будуть підлягати жорстким штрафам.

Штраф виписують не на машину, а на водія і становить він 8,5 тисяч гривень. Поліцейські мають право вимагати від водія оплати штрафу прямо на місці, а якщо ж водій не зрозумів повчальну сторону штрафу з першого разу, то його розмір виросте рівно в 2 рази і складе 17 тисяч гривень. Більш того, з другого разу у водія ще й відберуть права строком на цілий рік. Вилучати ж автомобіль у власника чи ні вирішуватиме суд грунтуючись на поданому протоколі.

Як відомо, дія даних штрафів планувалося ввести в дію ще в кінці травня, але тоді їх відтермінували аж до 31.12.2019. Так, як Рада пішла на канікули, то прийняти закон про подальше відтермінування штрафів було просто нікому і починаючи з Нового року, а саме з 1 січня 2020 року штрафи для власників автомобілів на європейській реєстрації вступили в свою законну силу.

Читайте також  Молодий українець повісився в прямому ефірі і звинуватив у своїй смерті поліцейських

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело