Ні будівництву! Ні кам’яним джунглям! Акція проти будівництва

Франківці перекрили Галицьку: рух транспорту заблоковано. 

Сьогодні, 4 липня, франківці заблокували рух на вулиці Галицькій в Івано-Франківську.

Нагадаємо, в Івано-Франківську на земельній ділянці в районі вулиць Хіміків-Тролейбусна, поруч із ЗШ №24 розпочалось будівництво. На знак протесту вчора, 3 липня, люди перекрили дорогу на вулиці Целевича, адже їх не почули – підготовчі роботи проводились і далі.

Десятки мешканців мікрорайону перекрили вулицю Галицьку – люди безперервно ходять по пішохідному переходу. Блокада триватиме до години, повідомляють її ініціатори.

Спонукала людей до того недвозначна активінсть забудовника – БК “Вертикаль”: попри свої обіцянки компанія сьогодні вирубала дерева на будівельному майданчику.

Представники протестувальників розповідають, що міська влада фактично ігнорує їхні вимоги, як і вчорашнє блокування вулиці Целевича. До людей ніхто з міської ради не вийшов на розмову. Навіть депутат від округу Андрій Строїч не зявляється, втім, як передають протестувальникам, він начебто доамагається вирішення їхніх вимог в коридарах мерії.

Наскільки відомо протестувальникам, у міській владі створили робочу групу, яка має знайти компромісне рішення у цьому конфлікті громади з забудовником.

Сьогодні мешканці будинків по вул. Хіміків-Тролейбусна вибачилися за незручності, які вчора могли виникнути у франківців, і попросили зрозуміти їхню позицію. А вже ввечері знову вдалися до радикальних дій.

“Ми дуже сподіваємося, що нас помітять і почують. Нам дуже прикро завдавати незручностей мешканцям міста, але вже не бачимо ншого способу привернути увагу. Просимо франківців розуміння і підтримки”, – сказала в коментарі КУРСу одна з мешканок мікрорайону Євгенія Ступ`як.

Як повідомлялось раніше, на Пасічній виник конфлікт через будівництво біля школи №24. БК “Вертикаль” збирається збудувати там дві 10-поверхівки. Частину квартир пообіцяли працівникам СБУ.

Читайте також  Нічна ДТП в Івано-Франківську: ВАЗ збив жінку (відео)

Місцеві мешканці подали міській владі електронну петицію проти будівництва і збирають підписи по будинках. Люди хочуть бачити на цьому місці сквер.

18 червня мешканці мікрорайону зустрілися із представниками забудовника. Досягнути домовленості так і не вдалося. Люди погрожували перекрити доступ техніці забудовника до будмайданчика.

До акції активно долучилися й діти.

Шукайте деталі в групі Facebook