“Місяцями бив дитину і гасив об нього сигарети”: Нелюд жорстоко вбив 9-річного сина за невинну витівку

40-річний Грем Стюарт Діллон з Канберри, Австралія, був засуджений до 41 року в’язниці за тортури і вбивство свого маленького сина. Чоловік місяцями бив дитину і гасив об нього сигарети і врешті-решт забив його до смерті.

У лютому 2016 року дев’ятирічний Брадін Діллон помер в лікарні від жахливих травм головного мозку. Ці травми були результатом одного єдиного нападу: Грем Діллон бив дитину протягом багатьох місяців. 15 лютого 2016 року чоловік завдав синові удар, який виявився смертельним, – після нього Брадін знепритомнів і вже ніколи не прийшов до тями.

Після нападу Грем погуглити спосіб привести дитину до тями, але поради йому не допомогли. Потім чоловік став робити покупки в інтернет-магазині і відвідав порносайт. Лише через кілька годин батько все-таки викликав швидку допомогу для вмираючого сина. Лікарі відразу ж госпіталізували Брадіна, але допомогти йому вже не змогли.

“Злочинець, очевидно, робив безуспішні спроби привести Брадіна до тями, але не викликав швидку допомогу”

Експерти виявили на тілі дитини сліди постійних катувань: у дитини були поламані кістки і зуби, він був покритий синцями і опіками. Стало очевидно, що хлопчика систематично били, гасили об нього сигарети і душили. При цьому Грем Діллон спочатку заперечував свою провину у трагедії.

У серпні 2017 року чоловік нарешті визнав, що забив сина до смерті. На суді він пояснив, що дитина часто брехав і вкрав льодяники на паличці. Тортурами і побиттям Грем карав хлопчика за провини – реальні або придумані. Суд засудив чоловіка до 36 років за вбивство Брадіна і ще до п’яти – за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

“Мене не влаштував би жоден вирок, який міг би бути винесений проти цього порочного і боягузливого хижака”

Читайте також  Директор школи пообіцяв поцілувати свиню, якщо діти за рік прочитають 10 тисяч книг (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -