Лишилося зовсім мало: вчені розповіли, коли гряде апокаліпсис

Пророцтво з’явилося ще в 80-х роках минулого століття.

Скільки існує вчених, стільки, напевно, і дат, коли світу повинен настати кінець. Так, згідно з новим пророцтвом, Його Величність Апокаліпсис повинен настати зовсім скоро: якщо вірити вченим, то нам з вами залишилося жити всього декілька місяців, тому що кінець світу “призначили” на літо 2018 року.

За інформацією ЗМІ, відповідні прогнози зробив грецький фізик-ядерник Георгіос Гьялвас, анонсувавши за шість місяців до закінчення поточного року наступ “нового світового порядку” і прихід інопланетян.

Застереження вченого і винахідника з’явилося ще в 80-х роках минулого століття. Перед смертю він розповів журналістам, що в 2018 році на планеті настане “нова ера”, запланована “позаземним центром прийняття рішень”.

Він додав також, вже в ті роки треба було готуватися до наступу нового світового порядку. Повідомляється, що приблизно такі ж дати апокаліпсису називали й інші провісники. Згідно з прогнозами, світові держави почнуть війну, планету чекає нашестя інопланетян і природні катаклізми.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал “Знай.ua” писав про те, що загадкова планета Нібіру, або Планета Х, знищить нас. Про дев’яту планету Сонячної системи ведуться суперечки вже дуже давно і, схоже, вчені, таки мають відповідь, чи дійсно поруч з Землею існує ця небезпека.

Вчені провели нові дослідження, в результаті яких було отримано доказ того, що в Сонячній системі дійсно існує дев’ята планета – легендарна і лякає багатьох людей Нібіру.

Пару років тому фахівці вибухнули сенсаційною заявою про існування дев’ятої планети нашої системи, що знаходить за орбітою карликової планети Плутона. До такого висновку вони прийшли, проаналізувавши орбітальні траєкторії далеких крижаних світів, які відрізняються особливою незвичністю. Після цього астрофізики кинулися на пошуки загадкової Планети X, яка, згідно з розрахунками, в десять разів перевищує Землю за розмірами.

Читайте також  94-річна жінка відсвяткувала свій день наpoдження стрибком з парашутом (відео)

У 2014 році вчені виявили відособлений транснептуновий об’єкт 2015 BP519, що знаходиться в зовнішній частині Сонячної системи і відрізняється дуже дивною орбітою. Як вважають астрофізики, цей крижаний світ утворився і існує виключно завдяки Планеті X.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -