Перекрили рух: пекельний вибух прогримів у центрі Києва

Водій до останнього намагався впоратися з вогнем.

У четвер ввечері, 31 травня, моторошний вибух, а після пожежа сталася в центрі Києва: на вулиці Дегтярівській спалахнув пасажирський автобус. За попередньою інформацією, ніхто в результаті події не постраждав, проте офіційного підтвердження цьому поки немає.

Про НП на своїй сторінці в Facebook пише Сергій Блажко.

“Людей в салоні немає. Сподіваюся, що вибігли після першого вибуху. Вибухів було декілька. Швидка приїхала через хвилини 4 після першого вибуху, пожежники і поліція – хвилин через 5. Спрацювали швидко – периметр перекрили, вогонь ліквідували. Що вибухнуло – невідомо”, – розповів користувач.

Чоловік відмітив також, що водій до останнього намагався впоратися з пожежею за допомогою вогнегасника, навіть коли були вибухи. Судячи з фотографій, полум’я повністю охопило автобус.

На місце події прибули співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Станом на 19.25 пожежу локалізовано.

Рух трамваїв, лінія яких проходить поруч, довелося зупинити.

Як розповів користувач Facebook Михей Мелашенко, поки від найближчого магазину люди бігли з вогнегасником, вже стало пізно.

Коли автобус тільки почав диміти, водій намагався зупинити проїжджаючі мимо автомобілі і попросити ще вогнегасник, але ніхто не зупинився. Що стало причиною загоряння, поки залишається невідомим.

Читайте також  У Зеленського розповіли про розмитнення "євроблях" (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -