Хлопчик тримав у страху весь клас, побив учительку і знущався над учнями (відео)

Восьмирічного хлопчика з неадекватною поведінкою, котрий гамселив однолітків, знущався і бив учителів, відправили до реабілітаційного центру дитини.

Проблемна дитина перетворила відвідування учнів школи № 247 на Троєщині на небезпечне заняття. Восьмирічний учень лупцював однокласників, нищив їхнє шкільне приладдя, міг битися під час уроку, кидався на вчителів і навіть на батьків, які намагалися захищати власних дітей. Усе це фіксували камери спостереження. Навіть коли до агресивного хлопчака викликали поліцію, він накинувся і на них. При цьому, як розповідала вчителька, хлопчик повожив себе ідеально лише тоді, коли за дверима сидів його батько. Мати хлопчика трагічно загинула, а тато вважає, що його сина просто цькують у школі.

Через хлопчика поліцію до школи викликали ледве не щодня. За заявами батьків постраждалих дітей уже відкрили 17 проваджень. Зрештою учні просто перестали відвідувати заняття, бо батьки боялися за своїх дітей.

Коли Артем – так звуть агресивного хлопчика – виявив, що до школи із класу прийшов лише він, спочатку не знав, як себе поводити, а потім почав кидатися до вчительки. Мама одного з учнів розповіла:

– Артем із першого класу дражнив і знущався над дітьми. Він бився під час уроків і матюкався на вчительку. Кричав, що… розпоре їй живота. Зі школи діти приходили із синцями. Дітей він зіштовхував зі сходів. У вчительки були постійно порвані колготки і всі ноги в синцях! Коли вона закривала собою учня, Артем бив її кулаками в живіт. Бувало й таке, що він штовхав учительку на підлогу і бив ногами.

Одного разу Артем пробив дірку в дверях класу. Покусав шкільного психолога, який намагався з ним поговорити.

Читайте також  Одеситка поскаржилася на те, що з неї зажадали 4000 гривень при вступі дитини в перший клас

Батько хлопчика сказав: «До нас натовпами ходили психологи. Коли дружини не стало, я всіх вигнав. І ніякі таблетки син пити не буде, це отрута». Коли минулого вівторка я намагалася захистити одного хлопчика, Артем прокусив мені руку. Він закричав: «Ти його захищаєш? Ну так на тобі!»

– Одного дня на уроках сидів батько Артема. І він поводився відносно спокійно, – розповіла інша мама. – А наступного разу прийшов до школи задоволений і з порога заявив: «А тата сьогодні немає!» Минуло п’ять хвилин – і він уже бив наших дітей. Поки перевзувався, вдарив ногою мого сина. Почав кидати дітям у голови книги. Потім син пішов у туалет. Артем погнався за ним. Я пішла туди слідом за сином і тримала двері, щоб не прорвався Артем. Той почав несамовито кричати і бити мене кулаками по ногах. Інспектори ювенальної превенції намагалися його відтягнути, але він напав і на цих дівчат. У результаті інспектори викликали наряд патрульної поліції. Поліцейські приїхали, в черговий раз оформили протокол.

В ефірі телеканалів показали відеозаписи, на яких видно, як Артем б’є і учнів, і вчительку… Камеру встановили в класі з ініціативи батьків – щоб усі дізналися, що насправді відбувається з їхніми дітьми. Те, що ми побачили, нас шокувало. Подивившись записи, ми прийняли одноголосне рішення дітей у школу не приводити.

Скільки часу Артем пробуде в реабілітаційному центрі, поки сказати важко. Питання повернення дитини в сім’ю буде вирішувати Служба у справах дітей. Максимальний термін перебування – близько дев’яти місяців. Зараз із Артемом працюють психологи і психотерапевти.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело